4 opcje, które pomogą Ci sfinansować pierwszą nieruchomość do wynajęcia

4 opcje, które pomogą Ci sfinansować pierwszą nieruchomość do wynajęcia
Author:
16 października 2020
Category: Które Pomogą

Od lat pilnie spłacasz swój dług osobisty. W końcu masz zdrowe konto oszczędnościowe. Finansujesz 401 (k).

Chcesz więcej takich artykułów?

Utwórz konto już dziś, aby otrzymywać najlepsze artykuły z bloga BiggerPocket do swojej skrzynki odbiorczej

Wszystko idzie dobrze, ale wciąż brakuje jednej rzeczy: naprawdę chciałbyś spróbować zainwestować w nieruchomości. Największą przeszkodą, która Cię potyka, jest proces finansowania.

4 Opcje zakupu nieruchomości do wynajęcia

Finansowanie wynajmu nieruchomości rzadko jest tak proste, jak byśmy chcieli. Zawsze jest kilka zmarszczek do usunięcia. Ale jeśli rozważasz zakup nieruchomości, przejrzyj różne opcje i pamiętaj, aby uwzględnić następujące.

1. Wypróbuj pożyczkodawcę online.

Wielu inwestorów nadal wykorzystuje lokalne banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe do finansowania inwestycji w nieruchomości, ale to już nie jedyne opcje. Niektórzy eksperci twierdzą nawet, że nie są już najłatwiejsze.

Zamiast tego zaszczyt najwygodniejszego rozwiązania pożyczkowego trafił do rynków pożyczek online, takich jak LendingTree, LoanDepot, Quicken Loans i Rocket Mortgage.

Dzięki internetowemu rynkowi pożyczek nie musisz tracić czasu na jeżdżenie z jednego banku do drugiego i siedzenie na wielu nudnych spotkaniach, tylko po to, aby ponownie usłyszeć tę samą starą gadkę. Wystarczy podać informacje, porównać opcje pożyczki i umówić się z najlepszym partnerem do swoich planów.

2. Wpłać dużą zaliczkę.

Czy masz problem z kwalifikacją do kredytu hipotecznego? A może oferowana stopa procentowa jest po prostu niewykonalna, biorąc pod uwagę twoje liczby?

Jedną z opcji jest wstrzymanie się na kilka miesięcy i odłożenie większej ilości gotówki. Jeśli możesz odłożyć 25 procent lub więcej, możesz znacznie zaoszczędzić na odsetkach. Jeśli możesz dostarczyć więcej niż 50 procent, być może uda ci się nawet przyciągnąć pożyczkodawcę na znacznie korzystniejsze warunki.

3. Zapytaj o finansowanie sprzedającego.

Finansowanie przez sprzedawcę to sprytna opcja, która często działa, gdy inwestor nie może uzyskać pożyczki w banku lub innym tradycyjnym źródle pożyczki. W tym przypadku sprzedającym nieruchomość – która jest prawie zawsze własnością wolnego i przejrzystego – staje się zasadniczo bankiem.

Przejmujesz własność nieruchomości, ale następnie zmniejszasz miesięczne raty kredytu hipotecznego na rzecz poprzedniego właściciela. W przypadku niewywiązania się ze zobowiązań sprzedający może cofnąć nieruchomość.

Jeśli próbujesz zdobyć finansowanie od sprzedawcy, musisz zebrać sprytny plan gry. Podchodzenie do sprzedawcy bez żadnych szczegółów nie wzbudzi jego zaufania. Musisz mieć określone warunki zapisane i gotowe do wykonania.

4. Zbierz grupę inwestorów.

Jest coś do powiedzenia na temat posiadania wolnej i przejrzystej nieruchomości. Pozwala to uniknąć potencjalnego wykluczenia i daje więcej miejsca na wyliczenie liczb.

Oczywiście prawdopodobnie nie jesteś w stanie kupić nieruchomości za gotówkę. Ale na szczęście nie musisz. Masz możliwość zebrania grupy inwestorów i wspólnego wejścia. Powiązane: 5 możliwych do wykonania zadań dla początkujących w branży nieruchomości, którzy czują się zagubieni i przytłoczeniZałóżmy, że chcesz na przykład kupić nieruchomość do wynajęcia o wartości 200 000 USD. Jeśli znajdziesz trzy inne osoby, które są skłonne do wpłacenia 50 000 $, możesz wspólnie posiadać nieruchomość i rozpocząć przepływ gotówki znacznie wcześniej.

To świetny sposób na zmoczenie stóp i rozłożenie ryzyka.

Cierpliwość jest najważniejsza

Nigdy nie chcesz spieszyć się z zakupem nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy będzie to Twoja osobista rezydencja, czy wynajem. Nic dobrego nigdy się nie dzieje w inwestowaniu w nieruchomości, gdy spust zostanie przedwczesny.

Zawsze będzie inna nieruchomość, a niewiele transakcji jest „pewną rzeczą”, o którą możesz mieć ochotę uwierzyć w gorączce chwili. Bądź cierpliwy i zaczekaj, aż twoje finansowanie się ułoży.

Jakieś inne opcje, które dodałbyś do tej listy?

Zostaw swoje komentarze poniżej!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy